Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu: Exxen

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Candan Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı, yeni bir dijital yayın platformu üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Ilıcalı yeni kuracağını dijital platformun adını sosyal medya hesabından duyurdu: Exxen!

Acun Ilıcalı sosyal medya paylaşımında platformun ismini duyurmanın yanı sıra “Yeni dijital platformumuz Exxen’de çok yakında beraberiz” ifadelerini kullandı. Ilıcalı ayrıca platformla ilgili şu ifadelere yer verdi:

Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak. İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Bakalım ilerleyen günlerde merakla beklenen platformla ilgili nasıl gelişmeler yaşanacak.

Kaynak: 
https://www.acunn.com/magazin/acun-ilicali-dijital-platformu-exxen-i-sosyal-medya-hesabindan-duyurdu-1181310-haber

Anıl Bayraktar
1994 İstanbul'da doğdum. Eğitimimi Turizm üzerine tamamladım ancak her konuda içerikler üretmeyi oldukça seviyorum. Kendime ait bu bloğumda da her konudan içerikler ile sizlere paylaşımlar sunuyorum. İlginiz ve alakanız için teşekkürler.... :-)